kalendarz wydarze net

plakat zawody 3 maja 2024 NET

REGULAMIN ZAWODÓW 

plakat warsztaty WIELKANOC 2024

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet🌹. Jak co roku drodzy panowie ułatwiamy Wam robotę😎. Nie musicie rwać włosów z głowy i zastanawiać się jak go spędzić ze swoją drugą połówką💞. Przychodzicie na gotowe, my organizujemy koncert i moc innych atrakcji, a wy tylko płacicie niewielkie pieniądze za bilety. Tym razem proponujemy dobrą zabawę przy muzyce🎼🎤 zespołów ABBA i Boney M. Szczegóły na plakacie. Kupujcie wejściówki póki są. Bilety do nabycia w siedzibie GOK w Jonkowie ul. Klonowa 2 od piątku 16 lutego.

 

dzie kobiet 2024 net

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią informujemy, że w czasie ferii zimowych organizujemy dla dzieci dwa wyjazdy do Olsztyna. 24 stycznia do parku trampolin Space Park (koszt 50 zł) oraz 31 stycznia do Kortosfery (koszt 25 zł). Zapisy wraz z dokonaniem wpłaty prowadzone są w siedzibie GOK Jonkowo ul. Klonowa 2 do 19 stycznia lub do wyczerpania miejsc.

 

wycieczki ferie 2024 net

Zapraszamy na organizowane przez nas zajęcia podczas ferii zimowych❄️⛄️

ferie podkad 2024

Z okazji Światowego Dnia Seniora pragniemy złożyć serdeczne życzenia naszym Seniorom. Z tej okazji Wójt Gminy Jonkowo oraz Gminny Ośrodek Kultury w Jonkowie zapraszają na wydarzenie kulturalne „Dzień Seniora 2023”. 26 listopada o godzinie 16.00 w jonkowskiej hali sportowej spotkamy się, aby świętować ten dzień. Gwiazdą tegorocznego koncertu będzie zespół An Dreo e Karina. Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji: konkursy, fotobudkę oraz poczęstunek. Na wydarzenie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Jonkowo. Wstęp wolny. Wspierają nas: partnerzy Remondis, WBS Jonkowo oraz Szkoła Podstawowa w Jonkowie.

 

plakat andreokarina 2023 koncert net

W imieniu organizatorów XV zawodów strzeleckich z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału. 

Zgłoszenia przyjmowane będą do 7 listopada włącznie. Wcześniejsza rejestracja zawodników pozwoli na rozpisanie harmonogramu godzinowego zawodów, według którego strzelać będą zgłoszone zespoły. Zawody odbędą się 11 listopada 2023 r. na strzelnicy klubu WSS w Mątkach. Początek zawodów godz. 9.00. 

REGULAMIN ZAWODÓW

 

plakat zawody11 listopada 2023

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Jonkowie.

zarzdzenie w sprawie ogoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora GOK Jonkowo 1

 Link do dokumentacji konkursowej - KONKURS