Masz pomysł na festyn, happening, imprezę kulturalną lub warsztaty edukacyjne? Chcesz zrobić  coś ciekawego w swoim środowisku? Weź udział w Konkursie Inicjatyw, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Jonkowie w ramach projektu „Jonkowo – Warmia - Lokalnie”.

Zgłoszenia inicjatyw są przyjmowane do 12 czerwca 2020 r. do godz. 15.00.

UWAGA! Dla wszystkich osób zainteresowanych uczestnictwem w Konkursie Inicjatyw organizujemy warsztaty, podczas których pokażemy, jak prawidłowo opisać swój pomysł, uzasadnić potrzebę jego realizacji oraz jakiego rodzaju wydatki mogą być ponoszone w ramach zaplanowanych działań.

Warsztaty odbędą się 10 czerwca 2020 r. o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury
w Jonkowie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą współtworzyć życie kulturalne naszej gminy i zrobić coś ciekawego dla swojej społeczności! (na warsztaty obowiązują zapisy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 8.06.2020r).

Projekt „Jonkowo – Warmia - Lokalnie” jest realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Jonkowie dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2020”.

Pliki do pobrania:

Regulamin Jonkowo - Warmia  - Lokalnie