Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Jonkowie w sprawie: ustalenia dnia wolnego od pracy w zamian za przypadające święto w sobotę tj. 26 grudnia 2020 roku, informujemy, iż 24 grudnia 2020 roku Gminny Ośrodek Kultury w Jonkowie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Jonkowie wraz z filiami w Łomach i Wołownie będą zamknięte.

 

 

W związku z panującą sytuacją epidemiczną w ty  roku warsztaty świąteczne przeprowadzamy online. Zapraszamy do oglądania naszych propozycji i samodzielnego wykonania ozdób bożonarodzeniowych.

Choinka na butelkę

Świąteczny anioł

Świąteczna gałązka

 

Państwu Ewie i Arturowi Prątnickim wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Teściowej i Mamy składają Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Jonkowie.

kondolencje prtniccy

Zbliżenie na postać trzymającą oburącz kartkę z napisem zapytanie ofertowe

Zapraszamy do skadania ofert na zapewnienie obsługi gastronomicznej wydarzenia plenerowego w dniu 12.09.2020 r. w Jonkowie. Termin składania ofert upływa 4 września 2020 r.

Fragment plakatu Akcja Wakacje - Łomy - sierpień

Przedstawiamy nasze propozycje na drugi miesiąc wakacji w Łomach. Zapraszamy!

Fragment plakatu warsztatów dla seniorów

Zapraszamy na kolejne zajęcia warsztatowe dla seniorów. Spotykamy się w czwartki 13 i 20 sierpnia oraz wyjątkowo w poniedziałek 24 sierpnia. We wszystkich terminach zaczynamy  o godz. 17.00 na Jonkowskich Błoniach.

Fragment plakatu Akcja Wakacje - sierpień

Przedstawiamy nasze propozycje na drugi miesiąc wakacji. Zapraszamy!

Fragment plakatu Akcja Wakacje - lipiec

Zaczynamy Akcję Wakacje! Zachowując wszelkie środki ostrożności, w trochę zmienionej formule w związku z epidemią koronawirusa, przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży atrakcje na świeżym powietrzu.

Kosz wiklinowy, pełen wielkanocnych jaj

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech każdy z nas wykorzysta ten okres czasu jak najlepiej. Życzy Dyrektor wraz z Pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury w Jonkowie.