Rozpoczął się nowy rok szkolny, dla dzieci i młodzieży to powrót do obowiązków związanych z edukacją, dlatego my proponujemy im różnorodne formy „odreagowana” od szkoły.

plakat wakacje seniorzy sierpri 2021

plakat wakacje dzieci sierpie

plakat koloryt 2021 net

plakat wakacje sieonien jonkowo

powitanie lata 2021 net

plakat wakacje dzieci lipiec net

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, czas kiedy corocznie organizowaliśmy dla Was cieszące się niesłabnącym powodzeniem warsztaty świąteczne. W związku z pandemią i wprowadzonymi obostrzeniami, nie możemy się z Wami spotkać osobiście. Nie wyobrażamy sobie jednak, żeby nie przedstawić Wam naszych propozycji na najbliższe święta. Jeśli jesteście zainteresowani wykonaniem takich ozdób zapraszamy na nasz kanał na youtubie gdzie zamieściliśmy filmy instruktażowe. Klikając w zdjcie poniżej przenosicie się do prezenatacji filmowej na youtubie. Życzymy dobrej zabawy.

20210326

 

20210326 2

 

20210326 3

Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Jonkowie w sprawie: ustalenia dnia wolnego od pracy w zamian za przypadające święto w sobotę tj. 26 grudnia 2020 roku, informujemy, iż 24 grudnia 2020 roku Gminny Ośrodek Kultury w Jonkowie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Jonkowie wraz z filiami w Łomach i Wołownie będą zamknięte.