Za nami X jubileuszowe zawody strzeleckie z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

Pogoda dopisała, zawodnicy również (ponad setka amatorów i "zawodowców" 👍💪. Zespołowo wygrała drużyna Gutkowo II (Małgorzata Czajkowska, Adrian Szarnowski, Bartłomiej Zebzda) - 256 pkt., przed Drużyną A (Joanna, Jakub i Wojciech Głowienka) - 239 pkt. Trzecie miejsce zajęło Wołowno IV - 239 pkt. (Stanisław Bazanowski, Sławomir Wydymus, Paweł Ejsmont). Indywidualnie wygrał Paul Easton - 92 pkt., drugie miejsce zajął Krzysztof Siekierskim 92 pkt. (mniejsza ilość trafień w 10) a trzecie Piotr Richter - 89 pkt. Gratulujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w zawodach i wspólnie świętować uchwalenie Konstytucji 3 Maja oraz 100-lecie Niepodległej Polski.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA - 10 najlepszych zespołów

Miejsce Drużyna Skład osobowy Zdobyte punkty Uwagi
1.

Gutkowo  II

  • Małgorzata Czajkowska
  • Adrian Szarnowski
  • Bartłomiej Zebzda
256 -
2. Drużyna A
  • Wojciech Głowienka
  • Jakub Głowienka
  • Joanna Głowienka
239 -
3. Wołowno IV
  • Stanisław Bazanowski
  • Sławomir Wydymus
  • Paweł Ejsmont
239 -
4. Nowe Kawkowo
  • Jan Dowgielewicz
  • Kamil Stefański 
  • Kinga Radomska
231 -
5. Olsztyńska
  • Ewelina Zasańska
  • Radosław Siekierski
  • Rafa  Zasański
229 -
6. Giedajty
  • Maciej Mikiciuk
  • Dariusz Rybaczyk
  • Krzyszof Czarniawski
229 -
7. Garzewko I
  • Krzysztof Olewiński
  • Maks Markowski
  • Patryk Piechowski
227 -
8. Szałstry
  • Mirosław Jastrzemski
  • Marcin Jastrzemski
  • Paulina Czajkowska
227  
9. Różynka
  • Iwona Janiszewska
  • Marzena Janiszewska
  • Tadeusz Janiszewski
226 -
10. Żabki 
  • Rafał Kozłowski
  • Rafał Kuck
  • Marek Frańczuk
222 -

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - 30 najlepszych strzelców

Miejsce Zawodnik Miejscowość/Drużyna Zdobyte punkty 
1. Paul Easton Drużyna 1  92
2. Krzysztof Siekierski Olsztyńska 92
3. Piotr Richter Garzewko II 89 
4. Adrian Szarnowski Gutkowo II  87
5. Andrzej Szarnowski  Gutkowo I 87
6. Stanisław Bazanowski Wołowno IV 87 
7. Wojciech Głowienka Drużyna A 86
8. Rafał Kozłowski Żabki 86
9. Krzysztof Bigus  Nowe Kawkowo III 85
10. Rafał Zasański Olsztyńska 85
11. Krzysztof Olewiński Garzewko 84
12. Małorzata Czajkowska Gutkowo II 84
13. Maciej Frańczuk Żabki 83
14. Paweł Zapadka  Gutkowo III 83
15. Krzysztof Czarniawski Giedajty 82
16. Dariusz Rybaczyk  Giedajty 81
17. Adam Nawacki Wołowno II 81
18. Andrzej Karnecki Jonkowo II 81
19. Joachim Krebs Gutkowo IV 80
20. Patryk Piechowski Garzewko I 78
21. Sławomir Wydymus Wołowno IV 78
22. Jakub Głowienka Drużyna A 78
23. Zdzisław Januszewski Gutkowo VI 78
24. Dariusz Pyrczak Putin Team 78
25. Patryk Piechowski Garzewsko I 78
26. Mirosław Jastrzemski Szałstry 77
27. Elżbieta Krawczewska Różynka I 77
28. Jan Dowgielewicz Nowe Kawkowo 77
29. Kamil Stefański  Nowe Kawkowo 77
30. Kinga Radomska Nowe Kawkowo 77

 

GALERIA ZDJĘĆ>>

20180504