Wakacyjne zajęcia rozpoczęły się od gorączkowych przygotowań do pokazu mody, który odbył się w sobotę 9 lipca na festynie w Godkach. Podczas kolejnych wakacyjnych dni podopieczni świetlicy uczestniczyli w przeróżnych zajęciach oraz grach i zabawach na świeżym powietrzu.

 

W naszej świetlicy odbyły się zajęcia integracyjne na które przyjechała młodzież z Jonkowa i Wrzesiny. My również gościliśmy w świetlicach w Łomach, Wrzesinie oraz Kawkowie z których wywieźliśmy miłe wspomnienia i różne ciekawe rzeczy wykonane podczas warsztatów.

W świetlicy w Godkach z dużym entuzjazmem przyjęliśmy pana Rafała Zasańskiego, który poprowadził pierwszy etap Gry Fabularnej (to dla nas była nowa i niesamowicie fascynująca gra) 17 lipca uczestnicy zajęć świetlicowych z Godek, Jonkowa i Kawkowa pojechali wspólnie do kina w Olsztynie a później bawili się na kręgielni. Podczas kolejnego indywidualnego już wyjazdu zmagaliśmy się z przeszkodami w Leśnym Parku Linowym oraz dość kapryśną tego dnia pogodą !

W tym roku po raz pierwszy odbył się Mini Turniej Sołectw w którym zajęliśmy pierwsze miejsce. W rozgrywkach piłkarskich nie wzięliśmy już udziału, ponieważ najbardziej zainteresowani zawodnicy wyjechali.

MT